ERD15BNM10SM558.8LMI ERD series electric rod actuator 15mm ball nut 10mm lead 558.8mm stroke module
Store rating:4.9
(44 reviews)
Attributes
CUSTOMI/O Number
CUSTOMOperating Voltage
CUSTOMCommunication Interface
PAC, Dedicated Controller, PLC, CUSTOMType
CUSTOMMemory
Electronic Equipment, Industrial Automation, Industrial Control, PLC ProgrammingApplication
Place of Origin:Orign of Country
Brand Name:Original Brand New
Place of Origin:Origin of Country
Package:100% Original Package
Warranty:12Months
Type:PLC EtherCAT Coupler Module
SHIPPING WAY:FedEx UPS express deliverFedEx DHL
Condition:New
MOQ:1 Piece
Payment:TTPaypalWWestern Union
Key attributes
I/O Number
CUSTOM
Operating Voltage
CUSTOM
Communication Interface
Type
PAC, Dedicated Controller, PLC, CUSTOM
Memory
Application
Electronic Equipment, Industrial Automation, Industrial Control, PLC Programming
Place of Origin
Orign of Country
Brand Name
Original Brand New
Place of Origin
Origin of Country
Package
100% Original Package