For Schneider Electric C10H34V100 70kA 415VAC Circuit Breaker ComPacT NSX100H MicroLogic 4.2 Vigi Trip Unit 100A 3-Pole 3D
No reviews yet
Attributes
70 kABreaking Capacity
3Poles Number