For Schneider Electric C10N34V100 50kA 415VAC Circuit Breaker ComPacT NSX100N MicroLogic 4.2 Vigi Trip Unit 100A 3-Pole 3D
No reviews yet
Attributes
50 kABreaking Capacity
3Poles Number