For Schneider Electric C16N34V160 160A 3-Pole Circuit Breaker ComPacT NSX160N 50kA 415VAC MicroLogic 4.2 Vigi Trip Unit 3D
No reviews yet
Attributes
50 kABreaking Capacity
3Poles Number