For Schneider Electric C63H44V570 NSX630H 70kA 415VAC Circuit Breaker MicroLogic 4.3 Vigi Trip Unit 570A 4-Pole 4D ComPacT
No reviews yet
Attributes
70 kABreaking Capacity
4Poles Number