For Schneider Electric C63N42D630 ComPacT NSX630N Circuit Breaker 50kA 415VAC 630A 4-Pole 4-D MicroLogic 2.3 Trip Unit
No reviews yet
Attributes
50 kABreaking Capacity
4Poles Number